Piegādes

Cienījamie klienti!

Preču piegādes nosacījumi

 Par precīzām piegādes izmaksām Rīgā un Latvijas teritorijā pēc pirkuma apstiprināšanas pabeigšanas mūsu internetveikalā ar Jums sazināsies mūsu tirdzniecības menedžeris.

 Gadījumā, ja Jūs neapmierinās piegādes nosacījumi, izcenojumi, neuztraucieties, pirkumu varēsiet  izņemt pats bez piegādes maksas mūsu veikalā Provento, Rīgā, Biķernieku ielā 58. Ja arī tas neapmierinās, tad varēsiet vienkārši atteikties no pirkuma bez papildus maksas, mums par to paziņojot.

  Pēc visu jautājumu noskaidrošanas un saskaņošanas ar mūsu tirdzniecības menedžeri, Jums tiks nosūtīts rēķins par preci vai precēm, ar iekļautām vai neiekļautām jau precizētām piegādes izmaksām. Pēc samaksas veikšanas, prece tiks nodota kurjeram piegādei uz Jūsu norādīto adresi vai atstāta mūsu veikalā, ja vēlaties to izņemt pats.

Piegādes izmaksas šeit http://www.expresspasts.lv/lv/pakalpojumi/latvija/ekonomisks/cenas.html

 Tomēr precīzas konkrētā pirkuma piegādes izmaksas nosakāmas zinot precīzu piegādes adresi un konkrētā pasūtījuma apjomu. Piemēram, specifiskas preces kā ūdenssūkņu šļaukas, ceļamkrāni, preses, kas iepakoti vairākos iepakojumos. Vai arī liela apjoma un lielgabarīta preces.

Protams Jūs varat izvēlēties arī citu piegādātāju pēc Jūsu izvēles iepriekš saskaņojot.

Droši zvaniet vai rakstiet un noskaidrojiet piegādes izmaksas arī tad ja tikai vēl plānojat veikt pirkumu mūsu veikalā- noliktavā.

Nopirkt attālināti var arī preces, kas vēl nav paspētas ievietot mūsu internetveikalā, bet var atrast mūsu mājaslapā www.provento.lv vai citos portālos ar tiešu norādi uz mūsu veikalu-noliktavu Provento.