Preču grupas

Autonomā apsilde salonam 12V 8 Kw, salona apsilde, autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto analogs

Autonomā apsilde salonam 12V 8 Kw, salona apsilde, autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto analogs
Autonomā apsilde salonam 12V 8 Kw, salona apsilde, autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto analogs Autonomā apsilde salonam 12V 8 Kw, salona apsilde, autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto analogs Autonomā apsilde salonam 12V 8 Kw, salona apsilde, autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto analogs Autonomā apsilde salonam 12V 8 Kw, salona apsilde, autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto analogs Autonomā apsilde salonam 12V 8 Kw, salona apsilde, autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto analogs Autonomā apsilde salonam 12V 8 Kw, salona apsilde, autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto analogs Autonomā apsilde salonam 12V 8 Kw, salona apsilde, autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto analogs Autonomā apsilde salonam 12V 8 Kw, salona apsilde, autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto analogs Autonomā apsilde salonam 12V 8 Kw, salona apsilde, autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto analogs Autonomā apsilde salonam 12V 8 Kw, salona apsilde, autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto analogs Autonomā apsilde salonam 12V 8 Kw, salona apsilde, autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto analogs
Modelis: 12V, 8 Kw
Bonusa punkti: 0
Pieejamība: Ir veikalā
Cena: Eur389,00 Eur338,00
Bez nodokļa: Eur279,34
Daudzums:  
   - VAI -   

Autonomā apsilde paredzēta pasažieru salona apsildīšanai visu veidu transportlīdzekļos. Var izmantot arī citās telpās, atkarībā no vajadzības.

 Ar centrālo gaisa izvadu vai ar 4 dalītiem gaisa izvadiem. Pēc tam piepērkot klāt vajadzīgo izvadu var mainīt pēc vajadzības.

Šos karstā gaisa izvades galus var pie mums iegādāties arī atsevišķi un vēlāk ekspluatācijas gaitā pēc vajadzības nomainīt.

 

Salona autonomā apsildes iekārta. Universāla apsildes iekārta. Iecienīta uzstādīšanai mikroautobusos.

 

IEVĒRĪBAI!!!   

Apsildi automašīnai var uzstādīt pats, ja ir iemaņas auto remontos, tomēr, lai izsargātos no apsildes sabojāšanas, nepareizas uzstādīšanas, vai darbināšanas, iesakam to uzstādīt servisā vai pie zinošiem meistariem, kas var uzņemties atbildību par savu padarīto darbu.

Nodrošinam visas rezerves daļas, kas ir uz vietas veikalā. Arī dažādi aksesuāri. Skatiet mūsu mājas lapā.

Garantija, serviss, apkopes.

Ievērībai!!! Pie mums PROVENTO veikalā nopirktai iekārtai saņemsiet atlaides rezerves daļām un remontiem tās turpmākās ekspluatācijas laikā.

 

Webasto apsildes analogs.

12V, 8 Kw, jāpieslēdz pie akumulatora, esam izmantojuši arī nelielu motocikla akumulatoru.

Veicot 8 Kw apsildes pasūtījumu, lūdzam norādīt vai modeli ar gaisa izplūdi ar vienu centrālo caurumu vai ar 4 mazāka izmēra caurumiem.Skatīt attēlos.

 

Uz vietas veikalā arī 5 Kw apsilde

Nodrošinam ar rezerves daļām, kas ir uz vietas veikalā.

Šī iekārta atšķiras ar to, ka viss apvienots vienā korpusā. Atliek pievienot 12V , ieliet dīzeļdegvielu, pievienot izpūtēja cauruli, kas ir komplektā, kā arī gaisa caurules, siltuma izplatīšanas virziena izveidei.

8 Kw apsildei var būt dažādas komplektācijas, var nebūt vadi komplektā, bet ir pieslēgšanas spailes un tml.

 

UZMANĪBU!! Jāizmanto normālā darba stāvoklī esoša dīzeļdegviela!!  Degviela, kas ilgstsoši stāvējusi, no vecām kannām, vai nolieta no gadiem stāvējušiem traktoriem un tamlīdzīgi šīm apkurēm neder !! Ja šāda veca dīzeļdegviela tiek ielieta un mēģināts apkuri darbināt, tad var rēķināties ar pilnu tās tīrīšanas ciklu to izjaucot, kas nekādā gadījumā nebūs garantijas remonts!!

Ja lieto normālu dīzeļdegvielu no benzīntanka, tad apkure strādā ilgstoši, bez starpgadījumiem.

Atkarībā no lietošanas intensitātes un dīzeļdegvielas kvalitātes, periodiski 1 līdz 3 gados jāveic apkures tīrīšana no sodrējiem un apdeguma, kas ir normāls apkopes process, un no kā nevar izvairīties.

 

Ja siltuma novadīšanas virzienu nevajag, tad vienkārši atstāj bez novadīšanas caurulēm.

Esam paši izmēģinājuši, ļoti efektīga iekārta, jo nav vajadzīgi lielie iebūvēšanas darbi. Noliek un lieto!

Komplektā tālvadības pults ar kuru var izslēgt, ieslēgt un mainīt temperatūru.

Taimeris,

Temperatūtras uzturēšanas režīms

Krāsains displejs kuru var izņemt no rāmīša un piestiprināt, piemēram, pie sienas.

 

Ļoti noderīga informācija šeit: :

https://youtu.be/4D8J_7rj7MI

https://youtu.be/qnFN5wOC858

https://youtu.be/WfUhQlwpaR0

https://youtu.be/IX4AoridvRw

https://domikelectrica.ru/avtonomnyj-otopitel-dlya-garazha-kitajskaya-vebasto/

 

Size: 15.3×39×41.5cm (6×15.4×16.3")
Voltage: 12V 40W
Power: 8000W
Fuel: Diesel
Fuel tank 5,5L
Complete combustion rate: 100%
Fuel consumption: 0.1~0.24L/Hour
Working temperature: -40°C~80°C
 
Air Parking Warmer Portable Car Heater Air Diesel Heater
 

Lūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lētajiem variantiem.

Importējam tieši no Vācijas bez starpniekiem, nekādas Polijas un Lietuvas.
Paredzēts Vācijas tirgum, tātad kvalitāte augstāka.

 

Uz vietas veikalā, Provento, Rīgā, Biķernieku ielā 58


Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.

Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.

Var iegādāties ar pārskaitījumu un saņemt preci ar kurjeru līdz durvīm- attālināti (nebraucot pie mums).

Lai pasūtītu ar piegādi vajadzīgo preci, droši zvaniet vai sūtiet e- pastu.

Par pārējo plašo preču klāstu info mūsu mājas lapā

 

Atslēgvārdi mūsu preču meklēšanai Google:

Autonomā apsilde, Webasto apsilde, autonomā salona apsilde, preheater, car heater, Motora priekšapsilde, Sajūgs, Aizdedzes atslēga, Stroboskops, Stetoskops, Videokamera, endoskops, kamera, Andriod, Rampas, Laipas, Ratiņkrēslam uzbrauktuves, Flīžu griezējs, Lentas zāģis, Stacionārā urbjmašīna, Šķeldotājs, Zaru smalcinātājs, Celmu frēze, Mini traktors, Traktors, Arkls, Motobloks, Mulčētājs, Smalcinātājs, Pļaujmašīna, Zemes frēze, Dārza frēze, Piekabe, Traktora piekabe, Minitraktors, Minitraktori, Traktori, Rezerves daļas, Aprīkojums, Šķeldotājs, Rotējošā birste, Sniega lāpsta, Sāls un Smilšu kaisītājs, Kultivators, Ecēšas, Vagotājs, Transportēšanas kaste, Palešu iekrāvējs, Miglotājs, Sniega pūtējs, Vienrindu kartupeļu racējs, Mēslojuma izkliedētājs, Cementa maisītājs, Honda, Kubota, Lifan, Holzinger, Kioti, Mitsubishi, Slong, Yanmar, Kipor, Stiga, ūdens sūknis, Kairbo, JLT Power, Loncin, Einhell instrumenti, MTZ, Mb1, Krot, Neva, Trimmeris, Zongshen, ARC tuning, kartings, Go Kart, Youli, pacēlājs, pusautomāts, trubu loce, viņča, telferis, krūmgriezis, zālāju pļāvējs, Mini Dus, degvielas sūknis, moto aprīkojums, laivu motori, ģenerātors, vibro plāknse, bliete, kāpnes, trepes, pacēlājs, tornis

Attēliem ir informatīvs raksturs un prece var atšķirties no attēlā redzamā, jo ražotājs aizvien pilnveido savus izstrādājumus