Preču grupas

Autonomā apsilde salonam 12V 5 Kw, salona apsilde, plastmasas portatīva autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto, Eberspacher Airtronic analogs

Autonomā apsilde salonam 12V 5 Kw, salona apsilde, plastmasas portatīva autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto, Eberspacher Airtronic analogs
Autonomā apsilde salonam 12V 5 Kw, salona apsilde, plastmasas portatīva autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto, Eberspacher Airtronic analogs Autonomā apsilde salonam 12V 5 Kw, salona apsilde, plastmasas portatīva autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto, Eberspacher Airtronic analogs Autonomā apsilde salonam 12V 5 Kw, salona apsilde, plastmasas portatīva autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto, Eberspacher Airtronic analogs Autonomā apsilde salonam 12V 5 Kw, salona apsilde, plastmasas portatīva autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto, Eberspacher Airtronic analogs Autonomā apsilde salonam 12V 5 Kw, salona apsilde, plastmasas portatīva autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto, Eberspacher Airtronic analogs Autonomā apsilde salonam 12V 5 Kw, salona apsilde, plastmasas portatīva autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto, Eberspacher Airtronic analogs Autonomā apsilde salonam 12V 5 Kw, salona apsilde, plastmasas portatīva autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto, Eberspacher Airtronic analogs
Modelis: 5-8kw
Bonusa punkti: 0
Pieejamība: Ir veikalā
Cena: Eur248,00
Bez nodokļa: Eur204,96
Daudzums:  
   - VAI -   

Autonomā apsilde salonam 12V 5 Kw, salona apsilde, plastmasas portatīva autonomā apsilde ar dīzeļdegvielu, Webasto, Eberspacher Airtronic analogs

Plastmasas korpusā, mazāka izmēra nekā metāla korpusā zināmās apsildes.

 

Garantija, pins serviss, visas rezerves daļas uz vietas, veicam šo apsildes progammēšanu, kļūdu noņemšanu, visus remontus utt. Mums ir zināšanas un pieredze.

Lielākais piedāvājums Latvijā uz vietas vienuviet. Dažādas jaudas, 12V un 24V , dažādi modeļi uz vietas.

Ierobežots piedāvājums par šo cenu.

 

Autonomā apsilde paredzēta pasažieru salona apsildīšanai visu veidu transportlīdzekļos. Var izmantot arī citās telpās, atkarībā no vajadzības.

Salona autonomā apsildes iekārta. Universāla apsildes iekārta. Iecienīta uzstādīšanai mikroautobusos.

Apsildes forma var nedaudz atšķirties no attēlā redzamās, kā arī krāsa var būt arī melna vai balta atkarībā no piegādes partijas.

IEVĒRĪBAI!!!   

Apsildi automašīnai var uzstādīt pats, ja ir iemaņas auto remontos, tomēr, lai izsargātos no apsildes sabojāšanas, nepareizas uzstādīšanas, vai darbināšanas, iesakam to uzstādīt servisā vai pie zinošiem meistariem, kas var uzņemties atbildību par savu padarīto darbu.

Nodrošinam visas rezerves daļas, kas ir uz vietas veikalā. Arī dažādi aksesuāri. Skatiet mūsu mājas lapā.

Garantija, serviss, apkopes.

Ievērībai!!! Pie mums PROVENTO veikalā nopirktai iekārtai saņemsiet atlaides rezerves daļām un remontiem tās turpmākās ekspluatācijas laikā.

 

Webasto apsildes analogs.

12V, 40W, apkures jauda 5kw līdz 8 Kw, jāpieslēdz pie akumulatora, esam izmantojuši arī nelielu autonomu motocikla akumulatoru, bet tad jāuzmana tā iespējamā izlādēšanās.

Ražotājs rekomendē akumulatoru sākot ar 20 Ah

Uz vietas arī 5 Kw apsildes un iebūvējamas 8 kw apsildes, dažādi modeļi. Šobrīd lielākā izvēle uz vietas veikalā.

Šī iekārta atšķiras ar to, ka viss apvienots vienā korpusā. Atliek pievienot 12V , ieliet dīzeļdegvielu, pievienot izpūtēja cauruli, kas ir komplektā, kā arī gaisa caurules, siltuma izplatīšanas virziena izveidei.

8 Kw apsildei var būt dažādas komplektācijas, atkarībā no piegādes partijas var nebūt vadi komplektā, bet ir pieslēgšanas spailes un tml.

Tāpat dažādas krāsas, sarkana, melna, balta, zila ar pelēku utt.

 

UZMANĪBU!! Jāizmanto normālā darba stāvoklī esoša dīzeļdegviela!!  Degviela, kas ilgi stāvējusi, no vecām kannām, vai nolieta no gadiem stāvējušiem traktoriem un tamlīdzīgi šīm apkurēm neder !! Ja šāda veca dīzeļdegviela tiek ielieta un mēģināts apkuri darbināt, tad var rēķināties ar pilnu tās tīrīšanas ciklu to izjaucot, kas nekādā gadījumā nebūs garantijas remonts, bet būs par maksu !!

Ja lieto normālu dīzeļdegvielu no benzīntanka, tad apkure strādā ilgstoši, bez starpgadījumiem.

Atkarībā no lietošanas intensitātes reizi, periodiski 1 līdz 3 gados jāveic apkures tīrīšana no sodrējiem un apdeguma, kas ir normāls apkopes process, un no kā nevar izvairīties.

 

Ja siltuma novadīšanas virzienu nevajag, tad vienkārši atstāj bez novadīšanas caurulēm.

Esam paši izmēģinājuši, ļoti efektīga iekārta, jo nav vajadzīgi lielie iebūvēšanas darbi. Noliek un lieto!

Komplektā tālvadības pults ar kuru var izslēgt, ieslēgt un mainīt temperatūru, iestatīt vēlamo temperatūru.

Taimeris,

Temperatūtras uzturēšanas režīms

Krāsains displejs kuru var izņemt no rāmīša un piestiprināt, piemēram, pie sienas.

 

Ļoti noderīga informācijas šeit: :

https://youtu.be/4D8J_7rj7MI

https://youtu.be/qnFN5wOC858

https://youtu.be/WfUhQlwpaR0

https://youtu.be/IX4AoridvRw

https://domikelectrica.ru/avtonomnyj-otopitel-dlya-garazha-kitajskaya-vebasto/

 

Name: Diesel air heater all in one 12V 8KW

Material: metal + plastic

Color: Blue+Red

Voltage: 12V

Power: 1KW-8KW

Fuel: Diesel

Complete burn rate: 100%

Consumption: 0.1 liters per hour of oil

Remote controlled effective distance: 100m

Size: 34.5x19x40cm/13.6x7.5x15.7"

Working temperature: -40 °c ~ 80 °c

 

 
Air Parking Warmer Portable Car Heater Air Diesel Heater
 

Lūdzam nesalīdzināt šo ar nenosakāmas izcelsmes zemas kvalitātes lētajiem variantiem.

Importējam no Vācijas bez starpniekiem, nav no Polijas vai Lietuvas.
Paredzēts Vācijas tirgum, tātad kvalitāte augstāka.

 

Uz vietas veikalā, Provento, Rīgā, Biķernieku ielā 58


Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.

Visas cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam piegādāt visā Latvijā un ārpus tās.

Var iegādāties ar pārskaitījumu un saņemt preci ar kurjeru līdz durvīm- attālināti (nebraucot pie mums).

Lai pasūtītu ar piegādi vajadzīgo preci, droši zvaniet vai sūtiet e- pastu.

Par pārējo plašo preču klāstu info mūsu mājas lapā

 

Atslēgvārdi mūsu preču meklēšanai Google:

Autonomā apsilde, Webasto apsilde, autonomā salona apsilde, preheater, car heater, Motora priekšapsilde, Sajūgs, Aizdedzes atslēga, Stroboskops, Stetoskops, Videokamera, endoskops, kamera, Andriod, Rampas, Laipas, Ratiņkrēslam uzbrauktuves, Flīžu griezējs, Lentas zāģis, Stacionārā urbjmašīna, Šķeldotājs, Zaru smalcinātājs, Celmu frēze, Mini traktors, Traktors, Arkls, Motobloks, Mulčētājs, Smalcinātājs, Pļaujmašīna, Zemes frēze, Dārza frēze, Piekabe, Traktora piekabe, Minitraktors, Minitraktori, Traktori, Rezerves daļas, Aprīkojums, Šķeldotājs, Rotējošā birste, Sniega lāpsta, Sāls un Smilšu kaisītājs, Kultivators, Ecēšas, Vagotājs, Transportēšanas kaste, Palešu iekrāvējs, Miglotājs, Sniega pūtējs, Vienrindu kartupeļu racējs, Mēslojuma izkliedētājs, Cementa maisītājs, Honda, Kubota, Lifan, Holzinger, Kioti, Mitsubishi, Slong, Yanmar, Kipor, Stiga, ūdens sūknis, Kairbo, JLT Power, Loncin, Einhell instrumenti, MTZ, Mb1, Krot, Neva, Trimmeris, Zongshen, ARC tuning, kartings, Go Kart, Youli, pacēlājs, pusautomāts, trubu loce, viņča, telferis, krūmgriezis, zālāju pļāvējs, Mini Dus, degvielas sūknis, moto aprīkojums, laivu motori, ģenerātors, vibro plāknse, bliete, kāpnes, trepes, pacēlājs, tornis

Attēliem ir informatīvs raksturs un prece var atšķirties no attēlā redzamā, jo ražotājs aizvien pilnveido savus izstrādājumus