Preču grupas

Virzuļa gredzeni Honda, Slong GX160, GX200 diam 68mm un to ananlogiem, Holzingers, Lifan, Zongshen utt.

Virzuļa gredzeni Honda, Slong GX160, GX200 diam 68mm un to ananlogiem, Holzingers, Lifan, Zongshen utt.
Virzuļa gredzeni Honda, Slong GX160, GX200 diam 68mm un to ananlogiem, Holzingers, Lifan, Zongshen utt. Virzuļa gredzeni Honda, Slong GX160, GX200 diam 68mm un to ananlogiem, Holzingers, Lifan, Zongshen utt. Virzuļa gredzeni Honda, Slong GX160, GX200 diam 68mm un to ananlogiem, Holzingers, Lifan, Zongshen utt. Virzuļa gredzeni Honda, Slong GX160, GX200 diam 68mm un to ananlogiem, Holzingers, Lifan, Zongshen utt. Virzuļa gredzeni Honda, Slong GX160, GX200 diam 68mm un to ananlogiem, Holzingers, Lifan, Zongshen utt. Virzuļa gredzeni Honda, Slong GX160, GX200 diam 68mm un to ananlogiem, Holzingers, Lifan, Zongshen utt. Virzuļa gredzeni Honda, Slong GX160, GX200 diam 68mm un to ananlogiem, Holzingers, Lifan, Zongshen utt.
Modelis: Diam. 68mm
Bonusa punkti: 0
Pieejamība: Ir veikalā
Cena: Eur19,80
Bez nodokļa: Eur16,36
Daudzums:  
   - VAI -   

Virzuļa gredzenu komplekts Honda GX 160 GX200 un to analogu motoriem Slong Holzingers, Lifan u,c, daudziem ražotājiem

Diametrs 68mm, Biezums 1,5 mm tā sauktie standarta gredzeni. Komplektā ietilpst visi nepieciešamie gredzeni vienam virzulim.

Pieejami arī virzuļa gredzeni GX270 (9zs), GX390 (13zs), GX420 (16Zs), GX440 (18zs) benzīnmotoram.

pieejami arī gredzeni:Biezums 1,0 mm tā sauktie "plānie" gredzeni. Komplektā ietilpst visi nepieciešamie gredzeni vienam virzulim. cena 29.80 eur

Kā arī Dīzeļmotoriem.

Mūsu veikalā ir arī "biezie" 1,5mm gredzeni, kā arī visi gredzeni un virzuļi citiem daudziem modeļiem. Droši zvaniet un jautājiet.

Nodrošinam visas rezerves daļas mūsu tirgotajiem motoriem. Der arī daudzu citu ražotāju motoriem.

Ja neziniet sava motora, detaļas izcelsmi vai modeli, lūdzu ņemiet līdzi bojātos paraugus lai mūsu veikalā varam piemeklēt atbilstošo detaļu.

Tikai pie mums PROVENTO veikalā Biķernieku ielā 58, Rīgā ir Baltijā lielākā mazo industriālo motoru izvēle uz vietas noliktavā , kā arī rezerves daļas.

Nodrošinam godīgu, atbilstošu cenu un tehnisko parametru uzrādīšanu.

Cenas ar PVN. Var ar pārskaitījumu. Varam nodrošināt piegādi visos virzienos.
Norēķinu veids: pārskaitījums vai skaidrā naudā uz vietas veikalā.

Paredzēts Vācijas un Austrijas tirgum. Tātad augstāka kvalitāte nekā Austrumeiropas paredzētajiem produktiem.

Augsta kvalitāte un ilga noturība lietošanā.

Prece ir regulāri uz vietas veikalā Provento, Rīgā Biķernieku ielā 58. Darba laiks P-Pt 9-18.

Var iegādāties ar pārskaitījumu un saņemt preci ar kurjeru līdz durvīm- attālināti (nebraucot pie mums).

Lai pasūtītu ar piegādi vajadzīgo preci, droši zvaniet vai sūtiet e- pastu.

Par pārējām precēm info mājas lapā.

Attēliem ir informatīvs raksturs un prece var atšķirties no attēlā redzamā, jo ražotājs aizvien pilnveido savus izstrādājumus.

Atslēgvārdi mūsu preču meklēšanai Google:
Virzuļa gredzeni, virzulis, Motors, Sniega pūtējs, Sniega frēze, Mini traktors, Traktors, Arkls, Motobloks, Mulčētājs, Smalcinātājs, Pļaujmašīna, Zemes frēze, Dārza frēze, Piekabe, Traktora piekabe, Minitraktors, Minitraktori, Traktori, Rezerves daļas, Aprīkojums, Šķeldotājs, Rotējošā birste, Sniega lāpsta, Sāls un Smilšu kaisītājs, Kultivators, Ecēšas, Vagotājs, Transportēšanas kaste, Palešu iekrāvējs, Miglotājs, Sniega pūtējs, Vienrindu kartupeļu racējs, Mēslojuma izkliedētājs, Cementa maisītājs, Honda, Kubota, Lifan, Holzinger, Kioti, Mitsubishi, Slong, Yanmar, Kipor, Stiga, ūdens sūknis, Kairbo, JLT Power, Loncin, Einhell instrumenti, Mtz, Mb1, Krot, Neva, Trimmeris, Zongshen, ARC tuning, kartings, Go Kart, Youli, pacēlājs, pusautomāts, trubu loce, viņča, telferis, krūmgriezis, zālāju pļāvējs, Mini Dus, degvielas sūknis, moto aprīkojums, laivu motori, ģenerātors, vibro plāknse, bliete, kāpnes, trepes, pacēlājs, tornis

https://www.ss.com/msg/lv/construction/garden-technics/motoblocks/bbcmge.html