Par mums

Uzņēmums SIA Provento dibināts 1994. gadā. Gan Latvijas teritorijā, gan ārpus tās SIA Provento labi zināms, kā automašīnu tirgotājs. SIA Provento ir 100% Latvijas uzņēmums.

 Laikam un uzņēmējdarbības videi mainoties, mūsu uzņēmums paralēli automašīnu tirdzniecībai pēdējo gadu laikā pastiprināti pievērsies dažādu saimniecībā nepieciešamu preču tirdzniecībai. Intensīvas mūsu darbības rezultātā esam kļuvuši par lielākajiem mazo industriālo motoru un to rezerves daļu tirgotājiem Baltijā.

 No citiem internetveikaliem mēs atšķiramies ar to, ka piedāvājam nevis virtuālas, bieži vien neesošas, bet reālas preces, kas ir uz vietas mūsu veikalā.

 Kā priekšrocību mūsu pircējiem var apgalvot to, ka mēs zinam ko tirgojam, jo kā nosacījumu esam stingri uzstādījuši, ka visas mūsu piedāvātās preces obligāti tiek izmēģinātas, lai mūsu uzņēmuma tirgotāji - konsultanti zinātu atbildes uz visiem pircēju specifiskiem jautājumiem par konkrētu preci.

  Tāpat obligāts mūsu uzņēmuma nosacījums ir tas, ka nodrošinam rezerves daļas visām mūsu tiegotajām precēm, kā arī garantijas un pēcgarantijas servisu.

  Visas mūsu preces tiek importētas tieši no ražotājiem, bez starpniekiem, vai kā to šodien pompozi mēdz teikt,- esam mūsu tirgoto preču ražotāju vienīgie importētāji un pārstāvji Latvijā.

  Mūsu piedāvātās preces no citiem konkurentiem atšķiras ar to, ka tās paredzētas Vācijas, Austrijas tirgiem. Ir vispārzināms, ka preces, kas piedāvātas Eiropā galvenokārt ir augstākas kvalitātes, nekā austrumu Eiropai paredzētās preces. Var salīdzināt piemēram tādas Vācijā nopērkamas vispārzināmas lietas kā veļas pulveri, bērnu pārtika, sulas, kafija u.c. arī citas nepārtikas un sadzīves preces.

  Mūsu preču garantijas saistības un pēcgarantijas remontus veicam gan uz vietas mūsu PROVENTO servisa centrā, gan sadarbībā ar mūsu partneriem Vācijā, līdz ar to mūsu uzņēmumam nav problēmu ne ar garantijas, ne pēcgarantijas saistību izpildi.

  Mūsu internetveikals ir mūžīgā tapšanas stadijā, jo katru dienu tam tiek pievienotas jaunas preces. Laipni esat aicināti klātienē apmeklēt mūsu veikalu Rīgā Biķernieku ielā 58, kā arī iepirkties mūsu internetveikalā.

  Mēs nodrošināsim Jums labāko Eiropas kvalitāti, kā arī par saprotamām cenām, kas vairums gadījumos ir zemākas nekā bieži izslavētos lielveikalos.

 

Mūsu preces var iegādāties Rīgā, Biķernieku ielā 58. Darba laiks darbadienās no 9-18. Sestd, Svētd. brīvs. ( 02.01.2017 darbu atsāksim no plkst. 12.00 ) Vai pasūtot tās mūsu internetveikalā www.veikals.provento.lv jebkurā laikā.